
Een mooi moment voor onze projectleider Jelle van Leeuwen en uitvoerder Jordi de Jong: de officiële oplevering van de uitbreiding van het distributiecentrum van Nelson Schoenen B.V.
Het bestaande pand is uitgebreid met maar liefst 9.000m², waaronder negen nieuwe laaddocks en 700m² extra kantoorruimte. Daarmee is de logistieke capaciteit van Nelson bijna verdubbeld.
Een extra uitdaging binnen dit project: tijdens de werkzaamheden gingen de operationele activiteiten van Nelson gewoon door. Goede afstemming en samenwerking waren dus essentieel om de bouw én de dagelijkse logistiek soepel naast elkaar te laten verlopen.
We kijken dan ook met veel plezier terug op de bouwteamsamenwerking met Dick Venneman en Kimberly van Vliet van dedato ontewerpers en architecten en Robert Herbermann en Hein op den Velde van Nelson.
Ook bedanken we Stigho Electro bv en Installatiebedrijf Midden-Nederland voor de prettige samenwerking en hun bijdrage aan het project.
Dank aan alle betrokkenen voor het vertrouwen en de fijne samenwerking!